"STOP przemocy"- Konkurs teatralny

Dyplom, nagroda pieniężna i ogromna satysfakcja - tak zakończył się nasz udział w konkursie teatralnym, który odbył się 18.11.2016 w GOKiS w Wicku. Na konkurs grupa III przygotowała sztukę "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe", w której co istotne udział wzięły wszystkie dzieci z grupy starszaków :)

W dniu dzisiejszym (24.11.2016) nasi wspaniali aktorzy wystąpili przed całą społecznością przedszkola , sztuka dotykała problemów każdego przedszkolaka ( kłótni o zabawki, niesieniu pomocy w trudnych sytuacjach, dokuczaniu innym dzieciom) dlatego z wielką uwagą oglądaliśmy przedstawienie i powtarzaliśmy wspólnie głośno morał "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"!

Nie zabrakło również podziękowań dla aktorów i twórców sztuki! dzieci z przedszkola przygotowały cukiereczki i laurkę .

Pani dyrektor wspólnie z wychowawcą grupy Panią Izą wręczyła nagrody niespodzianki : klocki lego dla chłopców i dziewczynek. Gratulujemy raz jeszcze!