Mikołajki

Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały

na przyjście niezwykłego gościa ! Świętego Mikołaja!

Mikołajki

Nagle zaraz przed śniadankiem zawitał do nas pierwszy wysłannik  Mikołaja, dzieci doskonale zauważyły, ze prawdziwy Święty Mikołaj nie nosi okularów słonecznych! A ten Mikołaj takie miał, ale to przecież był tylko jego pomocnik ;) ! Zrobił nam niezwykłą niespodziankę bo o takiej porze nie spodziewaliśmy się gości, Mikołajek  poczęstował nas cukiereczkami i zaraz później pożegnał się , pędząc do innych dzieci! Dziękujemy za miły poranek!

Mikołajki

Ale to nie koniec wrażeń! zaraz po śniadanku usłyszeliśmy dziwny dźwięk. Czy to wiatr? Czy dzwoneczki? A może renifery? Wszystkie dzieci ruszyły w stronę okien. Tak to był właśnie ten! Ten prawdziwy, najprawdziwszy Mikołaj!

Skradał się po cichutku po przedszkolnym ogrodzie !

Mikołajki

Kiedy znikł nam z pola widzenia, nagle ktoś zapukał do drzwi! Ujrzeliśmy prawdziwą rękę Mikołaja ! Tak przez szybę w drzwiach było widać czerwoną postać ! To na pewno był święty Mikołaj!

Z radosnym przerażeniem powoli otworzyliśmy drzwi. Gdzieś w oddali słychać było dzwoneczki, a przed naszymi oczami ukazały się worki pełne prezentów!

Mikołajki

Święty Mikołaj podarował nam również listy. Panie ze wszystkich grup odczytały wiadomości od Mikołaja, które by wyjątkowe !

Mikołajki

Niespodzianek niebyło końca ! Bo na nasze przedszkolaki czekała jeszcze jedna niespodzianka. Odwiedził nas Pan Wójt Dariusz Waleśkiewicz,  który również był wysłannikiem świętego Mikołaja ! Dziękujemy za wszystkie prezenty!