Gminne Przedszkole Charbrowo

Przedstawienie Królowa Śniegu

Tradycją grudniowego spotkania z rodzicami w naszym przedszkolu stało się zaprezentowanie przedstawienia w wykonaniu dzieci.
            W tym roku dzieci z kółka teatralnego i rytmicznego, prowadzonego w ramach projektu „Mali artyści”, przygotowały piękne przedstawienie „Królowa Śniegu”. W inscenizacji udział wzięło 30 dzieci, które już od pierwszych dni listopada pilnie ćwiczyły swoje role i układy taneczne. Dzięki dofinansowaniu z projektu i zaangażowaniu rodziców przedstawienie posiadało bogatą scenerię a dzieci przebrane były w piękne stroje uszyte specjalnie na tę okazję.
            Na przedstawienie przybyło mnóstwo gości i nie jednemu zakręciła się łezka w oku. Przedstawienie było wspaniałe! Dzieci swoim profesjonalizmem zaskoczyły wszystkich!

Przedstawienie Królowa Śniegu Przedstawienie Królowa Śniegu
Taniec Śnieżynek           Taniec Rozbójników