Gminne Przedszkole Charbrowo

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

13 - 14.01.2011 rok

W dniach 13 i 14 stycznia 2011 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście przybyli bardzo licznie. Aby godnie ugościć wszystkie Babcie i Dziadków uroczystości zostały rozłożone na dwa dni: 13 stycznia odbyły się w grupie "Maluszków" i "Starszaków", a 14 stycznia w grupie "Średniaków".

Przygotowania rozpoczęliśmy również odpowiednio wcześnie. Dzieci gorliwie pomagały w strojeniu sal, przygotowaniu upominków, malowaniu portretów, a przede wszystkim uczyły się pilnie wierszy, piosenek i tańców. A oto efekty naszej pracy:

DEKORACJE SAL

UPOMINKI DLA BABĆ I DZIADKÓW

laurki i kwiaty

"drzewko szczęścia"

szkatułki z masy solnej

PORTRETY DZIADKÓW

Średniaki

Szymon Dudzik          Jasiu Żerowiecki

Maluszki

Amelka Gajos           Julita Wiśniewska

Starszaki

Agnieszka Rzepka          Nikola Cheba

Dzieci zaprezentowały występy artystyczne, specjalnie przygotowane na tę uroczystość. Były piosenki, wiersze i tańce. "Starszaki" zaprezentowały swoim gościom przedstawienie jasełkowe.

Nie zabrakło także konkursów i zabaw z Dziadkami.

"Czyja skórka najdłuższa?"

"Zgadnij, czy to ja - Twój wnuk?"

"Kto szybciej nawinie wełnę?"

Po występach nadszedł czas na wręczenie upominków, słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy miłym gościom za przybycie.

Przedszkole Charbrowo - DRUKUJ

Przedszkole Gminne w Charbrowie