Gminne Przedszkole Charbrowo

Przedstawienie Królewna Gburka

w wykonaniu Średniaków

21.06.2012 rok

Dzieci z grupy II przygotowały wspaniałe przedstawienie pt. "Królewna Gburka", które zaprezentowały młodszym kolegom, rodzicom oraz uczniom klas I Szkoły Podstawowej w Wicku.

Mali aktorzy doskonale wcielili się w role rycerzy, dam i wróżek. Szczególnie pięknie role odegrali: królewna - Paulina Zych, książę - Partyk Łyżniak, król - Tymek Wroński i królowa - Marysia Kruszewska. Nie małą zasługę w udanym przedstawieniu ma oczywiście pani Ania Remiszewska, która była inicjatorem "całego zamieszania".

Przedstawienie opowiadało o królewnie Gburce, która wszystkich obrażała i była bardzo nie wychowana. Znalazły się jednak dobre wróżki, które nauczyły ją dobrych słów i  rycerze, którzy przekonali księcia, by ożenił się z odmienioną królewną.

Ogromnego uroku przedstawieniu dodały wspaniałe stroje przygotowane przez rodziców.

Przedszkole Charbrowo - DRUKUJ