12.11.2014 Zajecie otwarte dla rodziców w grupie II

Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie II

12 listopada 2014 roku

Jako podsumowanie omawianych na zebraniu zagadnień i przekazanie pełnego obrazu dziecka funkcjonującego w grupie przedszkolnej zorganizowałysmy zajęcie otwarte, na które zaprosiłyśmy rodziców dzieci z grupy II. Przeliczanie, głoskowanie, słuchanie opowiadania, zabawy ruchowe ćwiczące orientację w schemacie ciała, wycinanie, układanie historyjki obrazkowej, to i wiele jeszcze więcej, mogli zobaczyć i zaobserwować rodzice na zajęciu w przedszkolu.

Jakie są osiągnięcia mojego dziecka oraz jego zachowanie w czasie zajęć dydaktycznych? Jaki jest stopień jego rozwoju w porównaniu z  rówieśnikami? Jak zachowuje się w czasie zabawy z kolegami i koleżankami? Cenne informacje, ważne, rzec by trzeba kluczowe na drodze rozwoju i u progu szkoły. Ale niestety na zajęciu rodziców brak! Frekwencja: 3 rodziców i 4 panie nauczycielki. Tym goręcej dziękujemy mamom, które zechciały wziąć udział w zajęciach i przybyły dziś do naszego przedszkola. Liczymy, że może na wiosennych zajęciach będzie lepiej... I na koniec pochwała: Dzieci spisały się super!!! Skoncentrowane, zaangażowane, chętne do zabawy i nauki.

12.11.2014 Zajecie otwarte dla rodziców w grupie II

Zapraszamy do galerii zdjęć → Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie II