15.05.2015 Spartakiada

Nie ma to jak sportowa zabawa w doborowym towarzystwie. Tak właśnie było przedszkolu w piątkowe przedpołudnie. Z wielką radością wyczekiwaliśmy dzieci z klas pierwszych ze szkoły w Wicku, które zechciały z nami spędzić na sportowo czas. Nasze przedszkolaki jak co roku gotowe były stanąć do sportowej rywalizacji. Krótka rozgrzewka, sportowe ślubowanie i Spartakiada 2015 została rozpoczęta....

15.05.2015 Spartakiada    15.05.2015 Spartakiada

Pani sędzia Izabela Lewicka w bardzo sprawny sposób wytłumaczyła dzieciom zasady kolejnych konkurencji. Dzieci w skupieniu zasłuchane, jeszcze w ostatniej chwili pouczone wskazówkami swoich wychowawczyń, wystartowały.

15.05.2015 Spartakiada

Zabaw nie było końca. Były skoki w workach, rzucanie woreczkami, tor przeszkód i nierozerwalna gąsienica. A wszystko przy gorącym, aplauzie grupy II i pozostałych dzieci ze szkoły. Wyniki sportowych zmagań przedstawiają się w następujący sposób

Miejsce I klasa Ic

Miejsce II klasa Ia

Miejsce III klasa Ib

Miejsce IV grupa III z przedszkola

Symboliczne nagrody, dyplomy. słodkości a przede wszystkim miła zabawa na podwórku przedszkolnym zwieńczyła nasze sportowe spotkanie. Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć - Spartakiada wiosenna

facebook rss