18.06.2015 Spotkanie z policjantem

Wakacje tuż, tuż... więc warto porozmawiać o właściwym zachowaniu podczas wakacyjnego odpoczynku. O pomoc poprosiliśmy pana policjanta.

18.06.2015 Spotkanie z policjantem

Pan policjant spotkał się najpierw z grupą najmłodszą, potem zaprosiły go do siebie dzieci z grupy II i III. Wiele cennych rad usłyszeliśmy, wartych zapamiętania i z największą uwagą słuchaliśmy...

18.06.2015 Spotkanie z policjantem

Jak bezpiecznie podróżować, kąpać się, jeździć na rowerze. Przypomnieliśmy numery alarmowe i odegraliśmy krótkie scenki z udziałem pana policjanta na temat: "Pali się", "Moja mama zasłabła", "Ktoś włamuje się do domu". Zadaniem dzieci było wykonać telefon pod wybrany numer alarmowy i zgłosić problem. Dzieci spisały się super! Na koniec wszyscy otrzymali odblaskowe znaczki.