09.10.2014 Wyjazd na przedstawienie teatralne do Lęborka

Wyjazd na przedstawienie teatralne Witaminowa przygoda

9 październik 2014 rok

Niedaleka wyprawa autobusem zaraz po śniadaniu rozpoczęła przedszkolny dzień. Naszym celem było kino Fregata w Lęborku, do którego udaliśmy się na przedstawienie pod tytułem „Witaminowa Przygoda”.

09.10.2014 Wyjazd na przedstawienie teatralne do Lęborka

Przygody zająca Kicka i jego dziadka bardzo zaabsorbowały nasze przedszkolaki. Z zaciekawieniem oglądały przedstawienie poznańskich aktorów. Wydarzenie to wielkie, bo nie często zdarza nam się oglądać teatr lalek.
Teatr idealnie wkomponował się w tematykę dwóch ostatnich tygodni, jaką poruszaliśmy w przedszkolu. Na naszych salach królują ekspozycję owoców i warzyw. Rozmawiamy o tym dlaczego warto jeść zdrową żywność, a właśnie w takim charakterze odbyło się to przedstawienie, Jego myślą przewodnią były poszukiwania zdrowej marchewki, której witaminy pomogą dziadkowi Kicka odzyskać wzrok.

09.10.2014 Wyjazd na przedstawienie teatralne do Lęborka

Głośne okrzyki dzieci, ochocze podpowiadanie lalkowym bohaterom, rumieńce na twarzach dzieci były dowodem, że przedstawienie się podobało, a dzieci wczuły się w jego atmosferę.

AR

Zapraszamy do galerii zdjęć → Przedstawienie teatralne Witaminowa przygoda