Wycieczka na ,, Bagno Shreka".

Wycieczka na ,, Bagno Shreka

W dniu dzisiejszym dzieci z gr.I i gr.III udały się na wycieczkę do parku rozrywki,, Bagno Shreka". Zabawa w tym miejscu była fantastycznym sposobem na spędzenie czasu zarówno dla dzieci jak i wychowawców.
 Wycieczka na ,, Bagno Shreka    Wycieczka na ,, Bagno Shreka
Atrakcje,, Bagna Shreka" to miejsce które przyciąga fanów, małych i dużych tej zielonej postaci z bajek, oferując różnorodne tematyczne strefy, które przenoszą dzieci do magicznych światów ulubionych postaci z bajek.
 Wycieczka na ,, Bagno Shreka    Wycieczka na ,, Bagno Shreka
Dzieci mogły się cieszyć nie tylko spotkaniami z bohaterami bajek ale również brać udział w interaktywnych grach i atrakcjach, które stymulują wyobraźnię i zapewniają aktywność fizyczną.
 Wycieczka na ,, Bagno Shreka    Wycieczka na ,, Bagno Shreka
Moc atrakcji z których skorzystały dzieci sprawiły że uśmiech nie schodził z twarzy naszym przedszkolakom. Nie zabrakło także czasu na odpoczynek.
 Wycieczka na ,, Bagno Shreka
Zabawy na świeżym powietrzu sprawiły, że wszyscy z chęcią zjedli przygotowany poczęstunek. Pełni wrażeń i radości wróciliśmy do przedszkola. Zapraszamy do galerii zdjęć.

facebook rss

BezpieczneWakacje