7.06.2016 Wycieczka do Parku Rozrywki w Łebie

Kolejna wycieczka, tym razem dla grupy II i III, zorganizowana dzięki mamie Leona, pani Lucynie Machol. Tym razem pojechaliśmy do Parku Rozrywki w Łebie, który chodź dobrze znany naszym dzieciom, co roku zaskakuje nas nowymi atrakcjami. Trochę ciekawostek  o prehistorycznych gadach i płazach oraz ludziach pierwotnych, wizyta w wiosce indiańskiej, strzelanie z łuku, poszukiwanie złota, zwiedzanie mini zoo oraz wspaniała zabawa na ogromnym placu zabaw - tak upłynął nam czas. A na koniec niespodzianka - lody! Dziękujemy ogromnie mamie Leosia - to był fantastyczny dzień!!!

7.06.2016 Wycieczka do Parku Rozrywki w Łebie7.06.2016 Wycieczka do Parku Rozrywki w Łebie7.06.2016 Wycieczka do Parku Rozrywki w Łebie

facebook rss

BezpieczneWakacje