18.12.2014 Przedstawienie teatralne "Święta tuż, tuż"

Przedstawienie teatralne "Święta tuż, tuż"

18 grudnie 2014 roku

18.12.2014 Przedstawienie teatralne

W przedświątecznej atmosferze zawitał do nas teatr Duet z Krakowa, który zaprezentował przedstawienie teatralne "Święta tuż, tuż...". Sympatyczny Skrzat opowiedział dzieciom historię Świętego Mikołaja z Patary, dlaczego rozdawał ludziom prezenty, jak to robił, a nawet, co ciekawe dla dzieci, że też był kiedyś małym dzieckiem tak jak one. W rolę małego Mikołaja wcielił się na chwilę Wiktor i zagrał odważnie krótki epizod ze Skrzatem. W przedstawieniu pojawił się również sam Święty Mikołaj - ten z Patary i na oczach dzieci pomógł biednej kobiecie, która płakała z żalu nad soim marnym losem. Święty Mikołaj z Patary przekazał dzieciom piękną naukę ... " każdy może pomagać, każdy powinien być dobry dla drugiego człowieka", a w nagrodę za dobre zachowanie obiecał, że przybędzie do nich... Święty Mikołaj z siwą brodą! I tak też się stało.... dzowneczki, ktoś puka do drzwi... To MIkołaj! Wspólna zabawa, taniec w kole i oczywiście wielki worek z prezentami dopełniły szczęścia dzieci.

18.12.2014 Przedstawienie teatralne

Zapraszamy do galerii zdjęć → Przedstawienie teatralne "Święta tuż, tuż"