Planowane działania na Styczeń

13.01.2019r. (niedziela)

XXVII Finał WOŚP odbędzie się GOKiS w  Wicku

W występach artystycznych przed wielką publicznością wezmą udział wszystkie chętne przedszkolaki. Zaprezentujemy się ze świątecznym repertuarem. Zapraszamy rodziców z dziećmi

Program WOŚP:

15.00- otwarcie 26 Finału WOŚP

15.05 - występy dzieci z przedszkola w Charbrowie

15.25- występy dzieci z przedszkola w Wicku

15.45 - dziecięcy chór Biedronki

Ponadto w programie występy  uczniów szkoły podstawowej w Wicku, występ zespołu ,, Biedronki” .W  przerwach między występami licytacje atrakcyjnych gadżetów, przedmiotów. Kawiarenka, bufet z gorącymi daniami.

18.01.2019r. ( piątek)

Zabawa karnawałowa z Mikołajem odbędzie się w przedszkolu od godz. 9.30 -11.30.

Zabawę poprowadzą animatorzy z agencji artystycznej ,,Anima -Skierka”.

Prosimy rodziców o przygotowanie przebrań dla dzieci na bal. Wybór kreacji dowolny, liczymy na pomysłowość rodziców i mile spędzony czas wspólnie z dziećmi na tworzeniu pięknych bajkowych kostiumów. Przygotowania do balu to ogromna radość dla dzieci i wielkie przeżycie - nie odkładajcie tej przyjemności na ostatnią chwilę :)

21.01.2019r. ( poniedziałek)

Występy cyrkowców  w przedszkolu. Godz. 10.00

22.01.2019r. (wtorek)

Dzień Babci i Dziadka w  GOKiS w  Wicku godz. 10.00

Zapraszamy serdecznie wszystkich Dziadków i Babcie. Dla zacnych gości zaprezentujemy się w pięknym repertuarze artystycznym, przygotowanym specjalnie na tę wyjątkową okazję. Słodki poczęstunek i niespodzianka od wnuka oraz wiele innym atrakcji. Zapraszamy gorąco.

05.02.2019r. ( wtorek) godz. 16.00

Zebranie  z rodzicami. Podsumowanie półrocznej pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi. Planowane działania edukacyjne na II półrocze. Sprawy różne.