Wyceczka do Łeby- wspomnienia.

Wycieczka do Łeby – wspomnienia.

12 września 2023r. wybraliśmy się na pierwszą  tym roku przedszkolnym wycieczkę autokarową do Łeby. Pogoda nam dopisała. Było ciepło i słonecznie.

Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy w trasę. Dla niektórych naszych przedszkolaków była to pierwsza podróż autobusem. Okazała się być bardzo ekscytująca i przyjemna dla naszych maluchów.

W programie wycieczki zaplanowaliśmy :

- Spacer po lesie ( rozpoznawanie drzew liściastych i iglastych, zbieranie szyszek do zabaw matematycznych w przedszkolu a także obserwację otaczającej nas przyrody w tym nasłuchiwanie odgłosów ptaków.

- Zabawy na plaży , zbieranie kamyków i muszelek. Budowanie zamków z piasku i podziwianie  naszego pięknego Morza Bałtyckiego.

- Zwiedzanie partu jachtowego i oglądanie  przepięknych łodzi motorowodnych i żaglówek.

- Zabawy dowolne na placu zabaw  i wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Cele wycieczki zostały zrealizowane a przyjemnie spędzonego czasu nikt nam nie odbierze.