Przypominajka !. Wycieczka do Gdańska.

Informacja dla Rodziców!

W dniu 11.10.2023r.  (środa) dzieci z   grupy II i III wybierają się na wycieczkę do Gdańska na widowisko teatralne na lodzie w wykonaniu łyżwiarzy z całej Polski pt. ,, Niezwykłe przygody żeglarza Sindbada”.

Prosimy tego dnia przygotować dla dziecka: wygodny strój stosowny do pogody, dzieci powinny być ciepło ubrane, kurtki, czapki , rękawiczki bo jedziemy na lodowisko. Ponadto każde dziecko ma zabrać ze sobą  plecak z butelką wody, chusteczki higieniczne. Jeżeli dziecko będzie chciało może zabrać owoc lub wafelek bez czekolady.

Śniadanie o godz. 8.30. Wyjazd z przedszkola godz. 9.00.

W tym dniu dzieci otrzymają drugie śniadanie w postaci drożdżówki, które zabiorą ze sobą do plecaka.

Widowisko zaczyna się o godz. 11.00

Powrót do przedszkola około godz. 14.00.

Po powrocie dzieci otrzymają ciepły posiłek – obiad.

Dyrektor przedszkola Bernadeta Wiśniewska