Przedstawienie teatralne,, Opowieść Wigilijna".

W dniu dzisiejszym dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,, Opowieść Wigilijna " w wykonaniu aktorów teatru ,, Eden" z Wieliczki.
To przedstawienie jest adaptacją słynnego opowiadania Karola Dickensa, ukazujące niezwykłą historię Ebenezera Scrooge’a, który jest ponurym skąpcem nielubiącym ludzi, a ponad wszystko kochającym swoje pieniądze. Bohater odrzuca zaproszenie siostrzeńcy i postanawia spędzić samotnie Święta Bożego Narodzenia.
W noc wigilijną dzieją się jednak rzeczy niezwykłe, wujka odwiedzają trzej specjalni goście, którzy pragną przypomnieć mu co jest istotą tego wyjątkowego czasu.
Spektakl uświadamia widzom, że miłość i rodzina, pomaganie, dzielenie się z innymi potrzebującymi są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Zbliżająca się Święta Bożego Narodzenia to najbardziej i magiczny czas w roku.