Planowane działania na grudzień.

Planowane działania na grudzień.Planowane działania na Grudzień

01.12.2023r. – Przedstawienie teatralne pt. ,, Opowieść Wigilijna” w wykonaniu teatru ,,Eden” z Wieliczki.
04.12.2023r. – Barbórka – święto górników. Spotkanie z emerytowanym  górnikiem, który opowie dzieciom o ciężkiej  i bardzo odpowiedzialnej pracy.
05.12. 2023r. – Mikołajkowe zabawy i niespodzianki. Zabawa Mikołajkowa, prezenty i słodki poczęstunek.
06.12.2023r. – Dzień Wolontariusza. Przedszkolni wolontariusze. Promowanie idei wolontariatu na terenie przedszkola.  Przedszkolny Kodeks wolontariusza. Co to znaczy być szlachetnym.
Akcja charytatywna ,, Zostań Aniołem”- wykonanie kartek dla dzieci z oddziałów onkologicznych.
08.12.2023r. ( piątek) - Warsztaty kreatywne – wykonanie ozdób , stroików i dekoracji świątecznych , które zostaną wystawione na Kiermaszu Świątecznym.
14.12.2023r. ( czwartek ) - Spotkanie wigilijne ,, W oczekiwaniu na święta”.
w GOKiS w Wicku o godz. 17.00
W programie:
-Przedstawienie świąteczne pt. ,, Królowa Śniegu” w wykonaniu dzieci z gr. I, II i gr. III
-kiermasz dziecięcej twórczości
- Bożonarodzeniowy Kiermasz ozdób i przysmaków świątecznych
- Loteria świąteczna
- Foto Budka
-kawiarenka prowadzona przez Radę Rodziców
21.12.2023r. - Wigilia w przedszkolu . Strój świąteczny.
22.12.2023r – przedszkole nieczynne . Dzień wolny za 11 listopada,( dzień świąteczny przypadający w sobotę).