Realacja z balu karnawałowego.

Realacja  z balu karnawałowego.

W dniu dzisiejszym odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu , który poprowadzili animatorzy z agencji artystycznej z Lęborka - Amigol. Wesoło, radośnie, tak kolorowo, jak w świecie bajki.
Realacja  z balu karnawałowego.
Bawiliśmy się z animatorami – Supermenem i Supermenką przy muzyce, efektach świetlnych w doskonałych humorach i fantastycznych przebraniach.

Realacja  z balu karnawałowego.
Na nasz bal przybyły piękne księżniczki i odważni rycerze. Nie zabrakło też wróżek, motylków, muszkieterów, kowbojów, policjantów.
Realacja  z balu karnawałowego.
Supermen ze swoją magiczna mocą pokazywał nam różne iluzjonistyczne sztuczki , które robiły ogromne wrażenie.

Realacja  z balu karnawałowego.
Układy taneczne , które pokazywała animatorka stały częścią naszych tanecznych ,,wygibasów”.
Realacja  z balu karnawałowego. Po wspólnej zabawie był czas no poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia . To był bardzo udany dzień.