Spotkanie z leśnikiem - wycieczka edukacyjna do Sarbska.

Spotkanie z leśnikiem p.Hubertem na ścieżce edukacyjno - przyrodniczej w Sarbsku.

Dnia 8 kwietnia 2024r udaliśmy się na wycieczkę edukacyjna do Serbska gdzie czekał na nas P.Hubert z nadleśnictwa Ulinia.

Spotkanie z leśnikiem - wycieczka edukacyjna do Sarbska.  Spotkanie z leśnikiem - wycieczka edukacyjna do Sarbska.

Poprowadził nas przyrodniczą ścieżka edukacyjną o długości 800 m pokazując ciekawe i różnorodne ekosystemy z uwzględnieniem obszarów chronionych Mierzei Serbskiej.

Spotkanie z leśnikiem - wycieczka edukacyjna do Sarbska.    Spotkanie z leśnikiem - wycieczka edukacyjna do Sarbska.

Omawialiśmy kolejno napotkane tablice informacyjne także jak: ptaki,bory nadmorskie i Mierzeja Sarbska. Spacer zakończył się przy jeziorze Sarbsko gdzie usytuowana została platforma widokowa na jeziora. Na koniec zrobiliśmy wspólne zdjęcie .

Spotkanie z leśnikiem - wycieczka edukacyjna do Sarbska.

W drodze powrotnej do przedszkola, zatrzymaliśmy się na placu zabaw ,, Smerfowa wioska. '".

Pogoda dopisała , wiele zobaczyliśmy i nauczyliśmy się a wrażenia pozostaną na długo. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia w/ w miejsca pełnego spokoju, śpiewu ptaków i uroczych widoków.