Zajęcia otwarte dla rodziców.

Zajęcia otwarte  dla rodziców.

Drodzy Rodzice!

Zajęcia otwarte dla rodziców są  jedną z form współpracy przedszkola z rodzicami.

Uczestnicząc w zajęciach otwartych , macie możliwość  poznania metod i form pracy dydaktyczno-wychowawczej a także zaobserwować swoje dziecko w środowisku przedszkolnym i w relacjach rówieśniczych.  Zobaczyć jak wiele  dzieci  już potrafią lub z czym mają trudności.   Zajęcia otwarte to wycinek przedszkolnego życia, który możecie zobaczyć i w nim uczestniczyć.  Takie spotkania to czas poświęcony tylko dziecku , dlatego warto w nich uczestniczyć. Bowiem w ten sposób umacniamy też więzi rodzinne i poczucie wartości naszych dzieci.  Jest to dla nich sygnał , że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla  Was - rodziców bardzo ważne.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte w naszym przedszkolu w następujących terminach:
17.04. 2024r. - gr. II ,,Średniaki"- godz. 9.30
18.04.2024r. - Gr. III - ,, Starszaki" -godz. 9.30