Powiatowy konkurs plastyczny pt. Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam."

Powiatowy konkurs plastyczny pt. Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam.Gratulacje dla naszego przedszkolaka.
W powiatowym konkursie plastycznym pt. Autyzm: wiem,rozumiem,pomagam".,którego organizatorem jest Stowarzyszenie,,Niebieski Skarb " I miejsce w kategorii dzieci przedszkolnych zdobył Franciszek Jarząb z gr. I.

Powiatowy konkurs plastyczny pt. Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam.

Franek przygotował pracę plastyczną w przedszkolu na zajęciach indywidualnych z p.Ewą Salamon.

Powiatowy konkurs plastyczny pt. Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam.   Powiatowy konkurs plastyczny pt. Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam.

Ogloszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 13 kwietnia 2024r. podczas Marszu dla Autyzmu na placu pokoju w Lęborku. Nagrodzone rysunki umieszczone zostały w wirtualnej galerii na stronie internetowej stowarzyszenia www.niebieskiskarb.pl
Gratulujemy!!!