10.04.2018 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Dnia 10.04.2018r. dzieci z grupy II i III uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt. „Zwierzęta Słowińskiego Parku Narodowego” .Pani Katarzyna Sitkowska doskonale wprowadziła nas w dziką naturę parku, przy świetle projektora i półmroku w sali lekcyjnej oglądaliśmy prezentację i słuchaliśmy ciekawostek dotyczących życia jeża, borsuka i wiewiórki.

10.04.2018 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Grupa II miała możliwość posłuchać bicia serca drzewa… Zamknięte oczy dla skupienia i charakterystyczne „szu” „szu”… drzewo pompuje soki… przeżycie niesamowite.

10.04.2018 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Zajęcia przeplatane były zabawami ruchowymi oraz zagadkami. Najstarsza grupa wykonała naturalne koleże z piasku morskiego oraz darów lasu.

10.04.2018 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Maluszki razem z panią Sabinką, Małgosią i panią Bernadką pomaszerowały leśną ścieżką nad polskie morze. Bawiły się świetnie  przy szumie fal.

10.04.2018 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Wycieczkę możemy uznać za udaną , nie możemy doczekać się kolejnej …