27.04.2018r. Wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku

27 kwietnie grupa  III wybrała się na wycieczkę do nowo otwartego Parku Ewolucji w Sławutówku. Zwiedzanie zaczęto od wizyty w kinie prehistorycznym i spotkaniu z Arnoldem – wesołym dinozaurem, który w bardzo ciekawy sposób przedstawił dzieje powstania naszej planety.

Po raz pierwszy dzieci spotkały się z nową technologią interaktywnej animacji, która pozwalała na żywo rozmawiać z postacią na ekranie.

27.04.2018r. Wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku

Jednak emocji było za mało, dlatego wizyta w Batyskafie – kinie 7D z efektami tryskającej wody, wiejącego wiatru oraz poruszającej się platformy dostarczyła naszym dzieciakom niezapomnianych wrażeń. Było czego się bać...

27.04.2018r. Wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku

Kolejnym etapem wędrówki była ścieżka edukacyjna, w której podziwialiśmy ruchome modele dinozaurów, świat człowieka pierwotneg.