04.06.2018 r. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.

Niepokój, ekscytacja towarzyszyły nam od rana.. co nas dzisiaj czeka ..… cóż to będzie? Czy aby na pewno nasza wycieczka będzie udana?? Jakże mogliśmy w to wątpić… było pięknie – ciepło i słonecznie i  to nie tylko za sprawą wiosennego słońca ale też dzięki Pani Kasi Sitkowskiej, która w bardzo przystępny sposób opowiadała dzieciom o Słowińskim Parku Narodowym.

04.06.2018 r. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.

Dzieci z grupy  III uczestniczyły w lekcji, przechodząc wraz z panią Kasią ścieżkę edukacyjną składającą się z szeregu zabaw na świeżym powietrzu. Dzięki temu mogły zapoznać się z ptakami występującymi na naszym terenie a także wytropić leśne zwierzęta.

04.06.2018 r. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.

Największa atrakcją była przejażdżka meleksami pod same wydmy.

04.06.2018 r. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.

Tam pełni energii wspinaliśmy się po piaszczystych górach podziwiając otoczenie. Na samym szczycie mieliśmy okazję zaobserwować jak wędrują wydmy, każdy na własnej dłoni poczuł przesypujący się pisek . Nie zabrakło przerwy na przysmaki z plecaczka;)

04.06.2018 r. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.

Wędrując po szklaku turystycznym dotarliśmy na plażę. Tam z zaangażowaniem poszukiwaliśmy ciekawych kamieni, bursztynów i muszelek. Udało nam się znaleźć dużo ciekawych okazów które wykorzystamy do pracy na konkurs plastyczny!

04.06.2018 r. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.

Do przedszkola wróciliśmy na obiadek ;D wycieczkę zaliczamy do udanych;)

Dziękujemy Pani Annie Drzazgowskiej oraz Stowarzyszeniu For Baltic za organizację wycieczki!