14.06.2018 Wizyta w sklepie odzieżowym u mamy Nikoli

Dnia 14 czerwca dzieci z gr.II wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do sklepu odzieżowego mamy Nikoli w Wicku. Już od samego wejścia witała nas Pani Iza, wprowadzając dzieci do środka sklepu.

Dowiedzieliśmy się kto to jest sprzedawca, że ubrania posiadają rozmiary i ceny.

14.06.2018 Wizyta w sklepie odzieżowym u mamy Nikoli

Dzieci z zaciekawieniem oglądały buty, sukienki, bluzeczki, biżuterię. Mogliśmy nawet przymierzyć wybrane artykuły i zaprezentować się koleżankom i kolegom w nowej czapce czy bytach.

Oczywiście największą aprobatą wśród dziewczynek cieszyły się buty i sukienki bogate w brokat a u chłopców czapki z daszkami.

14.06.2018 Wizyta w sklepie odzieżowym u mamy Nikoli

Zobaczyliśmy również jak wyglądam magazyn z obuwiem. Nawet Pani Ania przymierzyła klapeczki. Dziewczynki pomagały wybrać ,mówiły: różowe Pani Aniu – te różowe! I tak też się stało.

14.06.2018 Wizyta w sklepie odzieżowym u mamy Nikoli

Momentem wieńczącym całe spotkanie było wręczenie Pani Izie podziękowań wraz z zapachową torebeczką do szafy lub sklepu. Mama nikoli zaskoczyła nas bardzo przygotowanymi słodkimi niespodziankami dla każdego dziecka w postaci cukierków oraz gumek  i spinek. Serdecznie dziękujemy Pani Izie za umożliwienie tak sympatycznej wycieczki, a tym samym zapraszamy wszystkich z okolicy do odwiedzania sklepu.

W dobrych nastrojach przy pięknej pogodzie wróciliśmy do przedszkola.