21.06.2018 Zakończenie Roku Przedszkolnego

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 21 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci z gr. I i II i III wybierające się na wakacje.

21.06.2018 Zakończenie Roku Przedszkolnego

Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor Bernadetę Wiśniewską  wszystkich dzieci, wychowawców, grupy młodsze wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki , prezentując wesoły taniec żabek i zwariowany taniec z pomponami.

21.06.2018 Zakończenie Roku Przedszkolnego

Następnie Panie wychowawczynie wręczyły zasłużone dyplomy i niespodzianki dla swoich uczniów. A w ogrodzie czekał piknik , lody i wakacyjne zabawy!