11.06.2021 Wycieczka do Farmy Alexa

Farma Alexa to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych i rozrywka dla całej rodziny - ale również miejsce o niewątpliwych walorach edukacyjnych. Poznaliśmy  tam elementy charakterystyczne dla Kaszub i całego regionu pomorskiego - a także wcieliliśmy się w rolę kaszubskiego gospodarza, który z troską dogląda swoich zwierząt i dba o to, by niczego im nie zabrakło. Na stanowiskach przygotowanych w Kaszubskiej Chacie  mogliśmy sprawdzić między innymi swoje umiejętności w dojeniu krowy oraz fachowym rozczesywaniu końskich ogonów.

11.06.2021 Wycieczka do Farmy Alexa

Mieliśmy okazję do zawarcia bliższej znajomości z kozami, kurami i królikami Sporym powodzeniem na Farmie Alexa cieszyła się przejażdżka  po polu traktorem, do którego zamocowano kilka wygodnych przyczepek.