19.11.2015 Konkurs recytatorski "Z Janem Brzechwą o zdrowiu"

19.11.2015 Konkurs recytatorski

W miesiącu listopadzie odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski "Z Janem Brzechwą o zdrowiu" w ramach ogólnopolskiej akcji Akademia Zdrowego Przedszkolaka.

W konkursie udział wzięło 10 uczestników. Komisja oceniały recytację w 3 kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Zwycięzcy zaś nagrody książkowe i dyplomy.

Konkurs rozpoczął się zaskakująco - powitał wszystkich zacny gość Jan Brzechwa (w tę wyjątkową rolę wcieliła się pani Ania Remiszewska) i opowiedział krótko o swojej twórczości. Nastepnie na dzieci czekała niespodzianka - teatrzyk kukiełkowy o zwierzątkach pt "ZOO", w świetnym aktorskim wykonaniu pani Ani Iwickiej.

19.11.2015 Konkurs recytatorski

Kiedy nadszedł czas popisów recytatorskich dzieci z nie małą tremą kroczyły na scenę. Trudne to zadanie stanąć przed publicznością dlatego gratulujemy odwagi wszystkim uczestnikom i dziękujemy za pracę włożoną w naukę wiersza.

A oto zwyciężcy i uczestnicy konkursu recytatorskiego:

kategoria wiekowa "Maluchy"

I miejsce Anna Wrońska

Zosia Mazurkiewicz - dyplom za udział

kategoria wiekowa "Średniaki"

I   miesjce Natalia Boborycka

II  miejsce Antek Szyca

III miejscce Ula Wolańska

Antek Drzazgowski - dyplom za udział

kategoria wiekowa "Starszaki"

I   miejsce Marta Pawłowska

II  miejsce Joanna Wojtowicz