22.12.2015 Wigilia przedszkolna

Tradycją naszego przedszkola jest spotkanie wigilijne, kiedy to przy jednym wielkim stole zasiadają wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola. Stół pięknie udekorowany, pod białym obrusem sianko, dzieci odświętnie ubrane - czas podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia. Nie braknie słodkiego poczęstunku i oczywiście wspólnego kolędowania. Tak utrwalamy świąteczne zwyczaje. Tylko tego jednego dnia w roku, bardzo wyjątkowego - co czują wszystkie małe serduszka, jemy wspólnie obiad przy wigilijnym stole. To ogromna radość dla dzieci, brat z siostrą, kolega z koleżanką, wszystkie panie razem, połączeni świątecznym wyczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę. Dopełnieniem radości są upominki, które zostawił Mikołaj. Każde dziecko otrzymało słodką świąteczną paczkę. Wesołych Świąt...

22.12.2015 Wigilia przedszkolna