Skocz do głównej treści strony
Przedszkole Gminne w Charbrowie

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2023/2024

Dnia 19.06.2024r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszego przedszkola . W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście , rodzice, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Na wstępie wystąpiła Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska, która powitała wszystkich uczestników uroczystości zaprosiła na ostatni przedszkolny występ w wykonaniu naszych absolwentów.

Przepięknie zatańczony polonez przepełnił dumą nauczycieli i rodziców. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i powagą wykonały taniec. Absolwenci poprzez wiersze i piosenki dziękowały nauczycielom i pracownikom przedszkola za wszystkie lata spędzone w przedszkolu.

Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska złożyła serdeczne podziękowania rodzicom za wieloletnią współpracę , zaangażowanie w życie przedszkola i grupy , za każdy gest życzliwości i dobre słowo, życząc jednocześnie wszystkim rodzicom wielu sukcesów w życiu osobistym jak i zawodowym .

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Wicku P. Jaonna Jagodzińska wraz z nauczycielkami kl.I P. Haliną Badzioch i Mirosławą Mordaszewską gratulowały dzieciom wspaniałego występu i zapraszała w progi szkoły we wrześniu.

Przewodnicząca Rady Rodziców P. Magdalena Stępień wraz z rodzicami podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola wręczają każdemu z osobna kwiaty .

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola wraz z książkami i upominkami.

Niespodzianką dla dzieci był tort i odśpiewanie ,,100 lat wraz z życzeniami wszystkiego najlepszego dla naszych absolwentów.

Po oficjalnej części uroczystości zaproszono gości , rodziców i dzieci na poczęstunek przygotowany na trasie przedszkolnym. Dzień pełen wrażeń, miłych słów i gestów zakończył się przechodząc już do historii naszego przedszkola.

Przejdź do góry strony