Skocz do głównej treści strony
Przedszkole Gminne w Charbrowie

Relacja z pikniku powitania lata na stadionie w Charbrowie.

Powitanie lata – piknik na stadionie sportowym w Charbrowie.
Wraz z nadejściem lata i wspaniałej słonecznej pogody 26 czerwca nasze przedszkolaki z radością uczestniczyły w pikniku powitania lata, który odbył się na stadionie sportowym w Charbrowie. Dzieci, ubrane w kolorowe stroje, z entuzjazmem biegały po trawie, bawiąc się w różnorodne gry i zabawy. Na pikniku nie zabrakło smakowitych przekąsek przygotowanych przez rodziców i nauczycieli – od świeżych owoców po domowe ciasteczka. W cieniu drzew rozstawiono kocyki , gdzie dzieci mogły odpocząć i posłuchać wesołych opowieści czytanych przez wychowawców. Chroniąc się przed słońcem w altankach zapełnialiśmy nasze brzuszki smacznymi przekąskami. Atmosfera była pełna radości i śmiechu, a słońce dodawało wszystkim energii. To był niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków jako wspaniały początek wakacyjnych przygód.

Zapraszamy do galerii.