Skocz do głównej treści strony
Przedszkole Gminne w Charbrowie

Wakacyjne zabawy w naszym przedszkolu.

Wakacje w naszym przedszkolu to czas pełen radości i niezapomnianych przygód! Dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach, które rozwijają ich umiejętności i zainteresowania. Codziennie czekają na nie nowe atrakcje, takie jak spacery, zabawy w ogrodzie przedszkolnym, zajęcia plastyczne, sportowe i muzyczne. Dzięki zajęciom kreatywnym dzieci rozwijają swoje zdolności artystyczne, tworząc kolorowe prace plastyczne i dekoracje.

Dzięki temu mają okazję do odkrywania swoich talentów oraz nawiązywania nowych przyjaźni Nie brakuje także zabaw ruchowych, które są doskonałą okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz rozwijania sprawności fizycznej. Organizujemy gry zespołowe, tory przeszkód, tańce i zabawy z piłkami, które uczą dzieci współpracy i zdrowej rywalizacji.
Pod czujnym okiem nauczycieli, dzieci bawią się bezpiecznie, uczą się współpracy i czerpią radość z letnich dni. Każdy dzień przynosi coś wyjątkowego, co sprawia, że wakacje w przedszkolu są niezapomnianym czasem pełnym uśmiechów i beztroski.